Медицина та діагностика

Здоровый человек - это плохо обследованный больной.

ТОВ «АЛВІ-ЛАЙН»

Вас вітає компанія «АЛВІ-Лайн», офіційний дистриб'ютор компанії AIRSEP (США) - провідного світового виробника устаткування для виробництва кисню.

Нам відомі проблеми, пов'язані з кіслородоснабженіем Вашої клініки - постійно зростаюча вартість медичного кисню, вибухо-і пожежонебезпечність використання кисневих балонів, залежність від постачальника, можливі перебої з доставкою.

Ми можемо допомогти Вам вирішити ці проблеми, запропонувавши сучасну концепцію кіслородоснабженія - автономне виробництво за допомогою кисневих концентраторів. Ви отримаєте сучасне, високоефективний, просте в експлуатації, надійне обладнання, яке зробить Вас незалежним від зовнішніх джерел кисню.

Ми оперативно відреагуємо на Ваші запити, надіславши нашого співробітника, разом з яким Ви виробить концепцію кіслородоснабженія, найбільш підходящу для Вашої клініки.

Ставши щасливим власником нашого обладнання, Ви отримаєте надійну технічну захист з боку нашого сервісного центру. Кваліфіковані інженери завжди допоможуть вирішити питання, пов'язані з експлуатацією обладнання.

Якщо Ви - власник фітнес-клубу, косметичного салону, тренажерного залу, сауни, басейну або Центру здоров'я - ми знайдемо рішення і для Вас. Кисневі коктейлі, аромотерапія, омолоджувальні шкіру кисневі процедури залучать до Вас увагу клієнтів і піднімуть рівень Вашого закладу. Вам залишиться тільки вибрати у нас потрібне Вам обладнання.

ТОВ «АЛВІ-ЛАЙН» Авторизований представник і Сервісний центр AirSep Corporation в Україні

04080, Україна, м. Київ, вул. Межигірська 78, 2 поверх
т./ф.: +38 (044) 462-58-01, 495-79-27
info@alviline.com.ua
www.alviline.com.ua

Медична техніка:

Комп'ютерна
діагностика
Головна | Про нас | Контакти | На русский
© 2008 Медицина та діагностика. All Rights Reserved