Медицина та діагностика

Здоровый человек - это плохо обследованный больной.

"Майстер-Дент"

Шановні панове!

Ми раді вітати Вас на нашому Веб-сайті. Наша компанія працює на стоматологічному ринку України з 1997 р. За цей час нами був придбаний неоціненний досвід, що стосується специфіки вітчизняного стоматологічного ринку, завдяки якому компанія "Майстер-Дент" по праву вважається дуже надійною і респектабельної фірмою, одним з найбільших стоматологічних депо країни.

Метою нашої компанії була, є і залишається завдання розвивати в Україні інтерес до останніх досягнень у світовій стоматології шляхом поставок новітнього обладнання та матеріалів від кращих зарубіжних виробників.

Компанія "Майстер-Дент" має в Україні ексклюзивні права таких фірм-виробників: "Takara Belmont Corp." (Японія) - стоматологічні установки та рентгенівські апарати; "W & H Dentalwerk Burmoos GmbH" (Австрія) - стоматологічні наконечники та засоби догляду за ними, аксесуари для їх технічного обслуговування, зуботехнічних мотори і фізіодіспенсери; "Tau Steril di Bianchi Giancarlo e CSnc" (Італія) - сухожарові та глассперленовие стерилізатори, автоклави, бокси для зберігання стерильного інструменту; "Tuttnauer Company Ltd." (Ізраїль) - настільні та лабораторні автоклави, що чистять речовини і матеріали, настільні очищувачі води; "de Gotzen Srl" (Італія) - дентальні рентгенівські установки; "Shenpaz Industries (1992) Ltd." (Ізраїль) - печі для випалу Металокераміка; "Bifa Ltd." (Ізраїль) - муфельні печі; "Forum Engineering Technologies (96) Ltd." (Ізраїль) - Апекс локатори стоматологічні; "Noritake Dental Supply Co." (Японія) - синтетична керамічна маса; "SILPOSrl" (Італія) - метали і сплави для зуботехнічних лабораторій; "Coltene / Whaledent AG" (Швейцарія) - стоматологічні матеріали та аксесуари, ультразвукові очисні пристрої, фотополімерні лампи; "Roeko" (Німеччина) - пристосування для формування та полірування зуба, витратні стоматологічні матеріали ; "Dentonics Inc." (США) - стоматологічні матеріали; "Dialom Diamond Tools Ltd." (Ізраїль) - вибори з алмазним напиленням для всіх типів наконечників; "MedicNRG" (Ізраїль) - бокси для зберігання борів і ендодонтичного інструментарію; "Euronda SpA" (Італія) - автоклави, системи очищення води, запечатуй пристрою, рулони і самоклеючі пакети для стерилізації, ультразвукові мийки, допоміжний лікарські аксесуари та бокси для ручної проявкі рентгенпленкі; "Technofar SpA" (Італія) - стоматологічні голки; "Paltechnica" (Ізраїль) - стільці для лікарів та асистентів; "Nitram Dental a / s" (Данія) - комбіновані автоклави для чищення, змащування і стерилізації турбін, наконечників і твердих інструментів; "TRD instrum Ltd . " (Ізраїль) - світлодіодні лампи високої потужності для полімеризації; "ADMETEC Solutions Ltd." (Ізраїль) - світлодіодні ліхтарі та оптичні лінзи для лікарів-стоматологів.

Крім цього, ми є офіційним дилером компанії "Dentalfarm Srl" (Італія) - обладнання для зуботехнічних лабораторій, "Cattani SpA" (Італія) - стоматологічні компресори та аспіраційні системи, а також "Star X-Ray Co., Inc." (США) - стоматологічні рентгензащітние фартухи для пацієнта.

C грудня 2007 року наша компанія представляє продукцію фірми "Satelec Sas Acteon Group Division" (Франція), а саме сегмент пародонтологіческого та ендодонтичного обладнання - п'єзоелектричні скалери і насадки, внутріротова піскоструминні апарати та витратні матеріали до них.

Наш офіс знаходиться в центрі Києва, на Печерську. Обслуговування наших клієнтів здійснює висококваліфікований персонал, що володіє компетентністю і великим професійним досвідом. Ми маємо великі зв'язку з різними регіонами України, налагоджений систему поставок і продажів, а також зарубіжних партнерів. Ми завжди готові надати нашим клієнтам необхідні консультаційні послуги та оперативно вирішити виниклі проблеми. Компанія "Майстер-Дент" гарантує своїм покупцям високу якість придбаної продукції та повноцінне сервісне обслуговування. Вся продукція зареєстрована в МОЗ України, сертифікована у системі Держстандарту, має санітарно-гігієнічні висновки та перекладену документацію.

Ми беремо активну участь у проведенні різних спеціалізованих міжнародних та регіональних виставок, під час яких намагаємося продемонструвати весь спектр реалізованого обладнання та матеріалів. Компанія систематично запрошує на виставки своїх закордонних партнерів, організовує практичні курси та семінари за участю провідних фахівців в галузі стоматології ближнього і далекого зарубіжжя.

Особлива увага в компанії приділяється оперативності і точності обслуговування покупців. Ми здійснюємо безкоштовну кур'єрську доставку по місту. В інші міста товар відправляється зручним для покупця способом. У випадках, коли товар можна замовити зараз, а отримати його через кілька днів, у нас працює система резервування - замовлений товар не буде проданий іншому покупцеві і обов'язково дочекається Вас.

Важливою складовою частиною нашої роботи з постійними клієнтами та дилерами є гнучка цінова політика. У разі Вашої зацікавленості ми завжди готові до спільної роботи. Сподіваємося, що наше співробітництво буде взаємовигідним і довгостроковим.

З нетерпінням чекаємо Вас в офісі компанії "Майстер-Дент", а також Ваших дзвінків.

"Майстер-Дент"

Наша адреса: 01133, Україна, м. Київ

вул. Щорса, 32 в, літера "А" (2 поверх нежилого фонду).

Тел. / факс: (044) 285-70-74, 285-62-63, 285-63-60, 285-41-21, 285-41-31

E-mail: info@masterdent.com.ua

Медична техніка:

Комп'ютерна
діагностика
Головна | Про нас | Контакти | На русский
© 2008 Медицина та діагностика. All Rights Reserved