Медицина та діагностика

Доктор, а это нормально, что у него правая голова больше, чем левая?

ТОВ "Юнайтед Медікал Сервіс Лтд."

ТОВ "Юнайтед Медікал Сервіс Лтд." Створене в 1997 році є ексклюзивним представником компанії Beijing Wandong Medical Equipment Co., Ltd. Основним напрямком діяльності компанії є спеціалізація на постачання "під ключ" і сервісне обслуговування складного медичного устаткування. За роки свого існування нашою компанією були здійснені численні поставки медичного устаткування, включаючи його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи у відповідності з вимогами компанії-виробника. Крім цього, в Україні організована система гарантійного та післягарантійного обслуговування встановленого обладнання.

Наш партнер-компанія Beijing Wandong Medical Equipment Co., Ltd. є одним з найбільших постачальників рентгенодіагностичного обладнання та MRI на ринок Китаю, продукція компанії представлена в Європі та США. З 2004 року ми представляємо обладнання Beijing Wandong Medical Equipment Co., Ltd. в Україні. Широкий модельний ряд дозволяє нашим клієнтам зробити свій вибір з огляду на потреби та фінансові можливості. Обладнання, що поставляється, відповідає всім світовим стандартам і імееет міжнародні сертифікати якості.

Продукція корейської компанії OsteoSys Co., Ltd. представлена нами на ринку України мобільними Рентгенівські системи на основі С-дуги, призначеними для використання у хірургії та травматології.

Всі пропоноване нами обладнання комплектується аналоговими або цифровими приймачами зображення, що дозволяє одержувати знімки як на плівці так і в електронному вигляді.

Сервісні інженери ТОВ "Юнайтед Медікал Сервіс Лтд." Мають десятирічний досвід роботи зі складним діагностічекім обладнанням різних світових виробників, що пройшли навчання і отримали сертифікати на право встановлення та гарантійного обслуговування обладнання.

Консультанти ТОВ "Юнайтед Медікал Сервіс Лтд." Завжди готові надати нашим клієнтам інформаційну та технічну підтримку.

Наші координати:

04201, Україна, м.Київ, вул. Ю. Кондратюка, 1

тел / факс: 8 (044) 461-82-20, 461-82-21

Медіцінаская техніка:

Комп'ютерна
діагностика
Головна | Про нас | Контакти | На русский
© 2008 Медицина та діагностика. All Rights Reserved