Медицина та діагностика

В борьбе за здоровье населения наибольших успехов добилась статистика.

Комп'ютерна діагностика організму

Як проходить обстеження

Дослідження організму проводиться трьома етапами:

1. Збирається інформації за допомогою діагностичного апаратно-програмного комплексу "МЕТАПАТІЯ", займає від 15 до 20 хвилин.

2. Розшифровується фахівцем отримана інформація, тривалість складає ~ 30 ~ 40 хвилин.

3. Складається індивідуальна програма щодо лікування і профілактики розвитку виявлених захворювань, триває приблизно 20 хвилин.

Після проведення обстеження пацієнт на руки отримує графічне та кольорове зображення внутрішніх органів з позначенням наявних відхилень, перелік поставлених діагнозів по знайденим захворювань і рекомендації до їх лікування.

Загальна тривалість проведеного обстеження, таким чином, становить не більше 1.5 годин.

Прийом ведуть кваліфіковані і досвідчені фахівці, лікарі вищої категорії, фахівці з оздоровлення всього організму, дієтологи, фітотерапевти, а також фахівці з мікроелементів, Нутрицевтики і парафармацевтики.

Метод діагностики абсолютно нешкідливий для всіх вікових категорій, починаючи від дітей, майбутніх мам, закінчуючи літніми людьми. Спочатку пацієнтові одягає спеціальні біорезонансна навушники (навушники виконують функцію джерела постійного магнітного поля, в якому і відбувається фіксація власних вихрових електромагнітних полів досліджуваного організму за допомогою вбудованими в навушники тріггерних датчиків).

Далі просто сидимо в спокійному стані протягом 20 хвилин. Ноги, руки не схрещувати. При цьому відбувається повна діагностика організму. На протязі наступного інтервалу часу лікар діагностика більш поглиблено вивчає ті системи діагностіруемого організму, в яких виявлено значне відхилення від норми.

За результатами проведених комп'ютерних досліджень організму видається висновок лікаря з роздруківкою в кольорі стану внутрішніх органів і системи в цілому.

За допомогою наносяться в комп'ютері на віртуальну модель організму людини кольорових значків, відзначаються різні відхилення і ступеня порушення в стан внутрішніх органів.

Метод біосенсорной (біолокаціонной) діагностики зручний, не вимагає попередньої підготовки. За 1-1.5 години Ви отримуєте повну і найголовніше достовірну і точну інформацію про стан Вашого здоров'я. Економія часу - мінімум 1 місяць! Економія коштів - не нам вам розповідати. Особливо корисний вид даного обстеження для вагітних і дітей. У період вагітності - потрібно особливо ретельно ставитися до свого здоров'я і виявляти першопричину будь-якого недуги на стадії розвитку.

Виявлення прихованих захворювань, не діагностіруемимі загальноприйнятими клінічними методами. Наприклад кісти, міома, мастопатії, виразки шлунку і 12 палої кишки, простатиту чи аденоми, ендокринні порушення. Точна оцінка стану щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза, підшлункової залози, печінки, кишечника, нирок, статевих органів, молочних залоз, серця, легень і т.д. Виявлення мікробів, вірусів, глистів, хламідій, уреплазм, стафілококів, Лямбль, трихомонади, аскарід та ін Призначення комплексного лікування, профілактичних і оздоровчих заходів; програм по очищенню організму від глистів, шлаків, щодо зниження рівня цукру, холестіріна крові, артеріального тиску, нормалізації обміну речовин, видалення набряків і корекції ваги.

Комп'ютерна
діагностика
Головна | Про нас | Контакти | На русский
© 2008 Медицина та діагностика. All Rights Reserved